TEKSTİL SEKTÖRÜ

TEKSTİL SEKTÖRÜ

Otomasyonlu Galvo Lazer

Kumaş kesimi için sizlere sunduğumuz cihaz Robart galvo lazer makinesidir. Bu cihaz ile standart kumaş kesimleri haricinde daha esnek tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Hem kumaş lazer kesim hem de cihazın kullanımı konusunda alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev almaktadır. Çalışmalarımız sayesinde tüm farklı kalınlık ve tasarımdaki kumaşlarınızı lazer kesim işlemleri sonucu sorunsuz ve temiz  alabilirsiniz.

Robart galvo lazer sizlere kaliteli bir lazer kesim makinası hizmeti için aynı zamanda en uygun fiyat garantisini de sunuyor. Böylelikle hem firmalar hem de şahıslar adına ekonomik bir kumaş lazer kesim hizmetinden faydalanmak artık mümkün olacaktır.  Kumaşların kullanılacağı sektör de hizmetlerimiz açısından fark oluşturmamaktadır. Kumaş üzerinde uygulayacağınız her tasarımı cihazımız oluşturmak için yeterli niteliktedir. Kesim şekli ne olursa olsun cihaz belirlenen tasarıma göre çalışma sağlar. Robart galvo lazer makinesini tercih etmenizin sebebi de budur.

Kumaşlarınızı güvenle Robart galvo lazer makinasına teslim edebilirsiniz. Kumaş kalınlığı ve kesim şekli fark etmeksizin sizlere yardımcı olmak için her zaman hazırız. Kumaş lazer kesim makinalarımızdan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz miktarda kumaş lazer kesim demo işlemleri yaptırdıktan sonra beklediğinizden daha iyi bir sonuç ile memnun bir şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Makinalarımız 2 yıl garantili olup içindeki tüm kompenantlar Alman malıdır.Galvo Lazerlerde  Alman metal Rofin tüp tüp kullanmaktayız.Türkiye 10 yılını tamamladı henüz tüpü biten makina yoktur.

Galvo lazer makinaları hakkında detaylı bilgi için arayınız :0532 3612620