Ankara LAZER KESİM MAKİNASI

Ankara LAZER KESİM MAKİNASI

Eylül 25, 2020 sehir 0

Ankara LAZER KESİM MAKİNASI

2003 yılında İstanbulda kurulan Robart makine tasarım üretim firması 2004 itibari ile LAZER KESİM MAKİNASI üretimine başlamıştır. Firmamızın kuruluş amacı sektördeki öncü firma olmak ve müşterilerimize kusursuz temizlik ve hassasiyetle lazer kesim ve kazıma makinaları üretip çözüm ortağı olmakdır.

Ankara Pleksi Lazer Kesim Makinası

Pleksi malzemeyi tanıyarak pleksi lazer kesim faaliyetlerimizi anlatmaya çalışalım.Pleksi kolaylıkla işlenebilir, yaklaşık 150°C de ısıtıldığında birçok şekle girebilir, eğilip bükülebilir. Basınçla ve vakumla form verilebilir.Soğuduktan sonra şeklini muhafaza eder.Pleksinin maksimum dayanma sıcaklığı 80°C dir. Pleksi yanıcı bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir. 250°C de alevle Ankara uşabilir.Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilir.Pleksi şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir.Atmosfer şartlarında dayanıklılığı diğer bütün plastiklerden daha yüksektir. Bu sebeple çok değişik iklim şartlarında dahili ve harici geniş uygulama alanlarında kullanılabilir.Plekside +/-% 15 oranda kalınlık toleransı vardır.

robart-lazer-kesim-makinasi

robart-lazer-kesim-makinasi

Ankara Pleksi Lazer Kesim Makinası İle Üretim Alanları

Pleksi Stand, Pleksi plaka kesim, pleksi noktalama, Pleksi harf kesimi, Lazer pleksi kesim, Pleksiglas kesim, Fason Pleksi Kesim, Lazer Pleksi Kazıma,Pleksi Lazer büküm,Şeffaf pleksi kesim, Pleksi Harf, Pleksi Dekor, Pleksi Aksesuar, Pleksi Tabela, Akrilik pleksi kesim, Pleksi Aydınlatma, Pleksi Stand İmalatı, Pleksi Teşhir Ürünleri, Pleksi Dökme Gıda ürünleri, Pleksi Korkuluk , Pleksi Aydınlatma, Pleksi Avize, Pleksi 3d lamba, 3d lamp, Ayna Pleksi Kesim, Ayna Pleksi Aksesuar, Pleksi gıda stantları, teşhir ekipmanları, Alanlarında Robart Lazer Kesim Makinasını tercih edebilirsiniz.

 

Robart lazer olarak pleksi reklam lazer kesim,pleksi pano lazer kesim,pleksi afiş lazer kesim,pleksi takı lazer kesim,pleksi hediyelik eşya lazer kesim,pleksi aydınlatma elemanı lazer kesim,pleksi ev ve büro mobilyaları lazer kesim,pleksi masa ve sehpa ayakları lazer kesim olmak üzere pekçok alanda lazer kesim,pleksi lazer kazıma işlerini hızlı ve en uygun şekilde üretebilirsiniz.

 

Ankara Robart Pleksi Lazer Kesim Makinası Tipik Kullanım Alanları

 • Dekorasyon ve iç mimari lazer kesim
 • Masa ve sehpa ayakları lazer kesim
 • Ev ve büro mobilyaları lazer kesim
 • Aydınlatma elemanları lazer kesim
 • Banyo ve mutfak aksesuarları lazer kesim
 • Tekne, yat dekorasyon ve aksesuarları lazer kesim
 • Hediyelik eşya lazer kesim
 • Takı lazer kesim
 • Endüstriyel alanlar için lazer kesim
 • Tüm özel tasarımlar için lazer kesim
 • İç ve dış mekân reklam, pano, afiş uygulamaları lazer kesim

İstediğiniz tasarımda pleksi lazer kesim,pleksi lazer kazıma yapabilirsiniz.

Zonguldak Deri Lazer Kesim Makinası

Deri lazer kesim,lazerle desen işleme ve kazıma işlerinde sektördeki en son teknoloji Robart Galvo lazer kullanarak lazer işlerini kusursuz hassasiyet ve temizlikte müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabı Saya, Zenne, Merdane, Terlik, Babet, Çanta ve Zonguldak dahil olmak üzere Suni ve doğal tüm derilerinizi beyaz renk dahil yanık izi ve leke olmaksızın yapmaktadır.

 

Ankara Çanta Lazer Kesimi

Son yıllarda popüler olan, lazer kesimli çanta modelleri Robart Galvo Lazer ve lazer kesim makinaları tarafından büyük bir özenle kesilmektedir. Deri Lazer Kesim alanında uzman ekibiniz ve yüksek teknolojide yüksek kapasite lazer makinelerimiz ile çanta lazer kesim işlerinizi en kaliteli şekilde yapabilirsiniz.

Ankara ’da deri lazer kesim makine  firması dendiğinde aklınıza gelecek ilk şirket olma yolunda çalışan ve çalışma düsturlarımıza verdiğimiz değer ile her zaman yanınızdayız. Son teknoloji Robart galvo lazer makinelerimiz ile çanta lazer kesim alanında aradığınız kaliteyi ve müşteri desteğini her zaman bulacaksınız.

Deri çanta ve cüzdan üzerine yapılan oyma işlemleri, teknolojinin sunduğu yeni makineler ile üretilmektedir. Temiz ve lekesiz olarak çantalara lazer uygulaması özenle yapılmaktadır.Zeytinburnu Merter lokasyonunda olan Robart  Lazer Kesim farklı teknoloji ve teknikleri ile istenilen seçenek ve desenler ile siz müşterilerine her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Ankara Ayakkabı Lazer Kesimi

Lazer kesim teknolojisi insanlığın hayatına çok hızlı girdi ve çok kısa sürede her sektörde kullanmaya başlandı. Hususiyetle ayakkabı,deri ve saya sektöründe neredeyse lazer kesim işlemi olmadan imal edilen ayakkabı yok desek yanlış olmaz. Robart Lazer’in Galvo Lazer makinaları ile yazlık ayakkabı,yazlık terlik,babet gibi ürünler lazer kesim ile üretilmektedir.

Ayakkabılara değişik güzellik katan lazer kesim faaliyetlerinizi Robart  Lazer üzerinden istediğiniz desenlerde sunmaktayız. Kataloğumuzda olan desenlerden birini seçip gerisini Robart galvo lazere bırakmanız yeterli olacaktır. Tasarladığımız desenler ile ürettiğiniz ayakkabılara ayrı bir şıklık katarak müşterilerinize daha hızlı kavuşacaksınız.

Üretimi yapılacak deri yada suni deri ayakkabı için lazer kesim işlemi uyguladığımız Robart galvo lazer makinaları ile en şık tasarımlara imzamızı atıyoruz. Ayakkabı ve deri lazer kesim işlemleri için kaliteli ve problemsiz Robart galvo lazer makinalarımız ile çok büyük kitlelere hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyat politikamız kaliteli işçilik ile birleşince tercih edilen bir firma olduğumuzu bilmekteyiz. Yaptığımız işlerde neredeyse en az fire veren bir firma olduğumuzdan müşterilerimiz genelde deri ve ayakkabı lazer kesim işlerini bizlere emanet etmektedir.

 

 

Ankara Terlik Sayası Lazer Kesim Makinası | Babet Lazer Kesim Makinası

 

Ayakkabı,terlik,babet,saya,taban malzemelerinize yüksek kaliteli Robar galvo lazer makinalarımız ile en yüksek kalitede lazer desen kazıma,lazer kesim ve lazer markalama işlerinizi en kısa sürede en kaliteli bir biçimde yapmaktayız.

Robart Lazer deri lazer kesim için Robart galvo Lazer ayakkabı & deri sektöründe yıllardır kullanılmakta ve artık lazersiz ayakkabı, terlik, çanta yok denebilir. Özellikle ayakkabı sektöründe taban, mostrasın dan tüm parçalarının da lazer işlemi yapılmaktadır. Yazlık ayakkabı ve terliklerin tamamında lazer delik yada perforaj Robart Galvo Lazer tarafından itina ile yapılmaktadır.

Robart Lazer Olarak Robart galvo lazer makinalarımız ile ayakkabı sektöründe saya kesimi, ayakkabı deri delik delme,

kazıma, markalama, deri etiket imalatı, deri kesim etiket, deri kesim çanta, deri kesim ceket imalatı yapılmaktadır.

 

Ankara Kağıt Lazer Kesim Makinası

Robart Lazer kağıt lazer kesim için Robart PaperArt Galvo Lazer makinaları ile matbaa sektöründe dekoratif kağıt kesimi ile sayfalarda farklı dizaynlar elde edebiliriz. Kitap kapaklarında deri, ahşap seçerek ve üzerine lazer desen kazıma ile değerli kitap ve katologlar hazırlayabilirsiniz.

Lazer Kesim Davetiye; üretiminde kullanılan Robart PaperArt galvo lazerler ile çok hızlı ve kaliteli davetiye üretimi yapılmaktadır. Hali hazırda endüstriyel lazer kesim davetiye üretimi yapan Türkiye’de ve tüm dünyada firmalar gibi Robart Lazer’de paperart ve otomasyonlu modelimiz olan PaperArt 3500 modeli ile sizlere hız ve kaliteli üretim sağlamaya devam etmektedir.

Ankara maltepe lazer kesim

Ankara kağıt lazer kesim firmaları

Ankara zeytinburnu lazer kesim

Ankara matbaa lazer kesim

Ankara kağıt lazer kesim

Ankara davetiye lazer kesim

Ankara fason lazer kesim

Ankara fason lazer firmaları

Modern Davetiyeler İçin Davetiye Lazer Kesim Makinası

Özel günler için hazırlanan davetiyeleri kısa sürede belirlenen miktarda temin edebilmenin en hızlı ve en kaliteli yolu lazer kesim makinası hizmetlerinden faydalanmaktır. Elbette davetiye lazer kesim işlemlerini yapan birçok firma olsa da, kullandığı cihaz ve çalışma sistemi ile fark yaratan bir firmaya yönelmek en doğrusu. Bu anlamda firmamızın lazer kesim çalışmaları, davetiye ürünlerinde de ayrıcalığını sizlere kanıtlıyor. Robart galvo lazer cihazı ile kestiğimiz davetiye ürünlerde kusursuz bir sonuç sağlanıyor. Cihazımız tüm davetiye tasarımlarına uyum sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Klasik davetiye kart malzemelerinin ötesinde, farklı malzemelerin kesimi de sağlanabilmektedir. Böylelikle hayalinizdeki davetiye ürünlerini aynı şekilde oluşturmanız artık mümkün.

Düğün, nişan, doğum günü ve aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler için istediğiniz sayıda davetiye hazırlatabilirsiniz. Lazer kesim işlemleri belirlenen süre içerisinde teslim edilecek davetiyeleri hazırlar. Kağıt dekorasyonu olarak da kabul edilebilecek bu işlemler ile tasarlanan her davetiye aynı şekilde hazırlanmış olur. Diğer davetiye üretim yöntemlerine göre çok daha hızlı, kaliteli ve yenilikçi bir tercih olacaktır. Kağıt malzemesi, ölçüsü gibi kısıtlamalar olmadan davetiye tasarlanmasına olanak tanıyoruz. Davetiye lazer kesim makinası hizmetleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara Ahşap Lazer Kazıma Makinası

Robart Lazer Ahşap Lazer Kazıma İçin Robart Galvo Lazer 120×160 cm, WoodArt Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim ve markalama yapabilmektedir. Robart Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

 

Ahşap yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için en iyisi lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Ancak kullanılan cihaz ve firmanın çalışma kalitesi istenilen sonuç açısından büyük önem taşıyor. Ahşap yüzeylerinizde desen kazıma ve daha birçok işlem için firmamızın ahşap lazer kazıma hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Beklediğiniz sonuçtan daha iyisini göreceğinize emin olabilir ve tüm ahşap yüzeylerinizde dilediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Çünkü tüm esnek tasarımların gerçekleştirilebilmesi adına Robart galvo lazer makinesi ile hizmet sağlamaktayız. Tasarlayacağınız desenler ve ahşap yüzeyi nasıl olursa olsun bu cihaz istediğiniz performansı göstermektedir. Klasik lazer cihazların aksine, malzeme ve tasarım açısından kısıtlanan bir durum oluşmaz.

Robart Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımları Robart Lazer kesim makinası ile yapabilirsiniz. örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim edebilirsiniz.

 

Ankaral Ahşap Lazer Kesim Makinası

İstediğiniz tasarımda ahşap lazer kesim, ahşap lazer kazıma, ahşap lazer markalama, mobilya markalama yapabilirsiniz.

İstanbul Kumaş Lazer Kesim Makinası

Giyim, dekorasyon, ev tekstili ve daha birçok alanda kumaş kullanımının büyük bir yeri bulunmaktadır. Bu anlamda kumaş seçimi ve kalitesi kadar kumaşın hazırlık süreci de önem taşımaktadır.

Kumaş kesimi için lazer kesim hizmetlerinden faydalanmak kalite açısından en iyi tercih olsa da, doğru firmalarla çalışılması gerekiyor. Kumaş lazer kesim hizmetlerinde firmamızı tercih ederek Robart lazer kesim makinası kullananlara beklediğinizden daha iyi bir sonuç alacağınıza güvenebilirsiniz.

Kumaş kesimi için kullandığımız cihaz Robart galvo lazer veya Robart lazer kesim makinesidir. Bu cihaz ile standart kumaş kesimleri haricinde daha esnek tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Hem kumaş lazer kesim hem de cihazın kullanımı konusunda alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev almaktadır.

Çalışmalarımız sayesinde tüm farklı kalınlık ve tasarımdaki kumaşlarınızı lazer kesim işlemleri sonucu temiz olarak alabilirsiniz.. Kumaşların kullanılacağı sektör de hizmetlerimiz açısından fark oluştur Zonguldak tadır. Kumaş üzerinde uygulayacağınız her tasarımı cihazımız oluşturmak için yeterli niteliktedir. Kesim şekli ne olursa olsun cihaz belirlenen tasarıma göre çalışma sağlar. Robart galvo lazer ve Robart lazer kesim makinesini tercih etmenizin sebebi de budur.

Ankara kumaş lazer kesim yapan firmalar

Ankara kumaş lazer kesim

Ankara kumaş için lazer kesim

Ankara kumaş lazer kesim firmaları

Ankara fason kumaş lazer kesim

Ankara kumaş lazer kazıma

Ankara kumaş lazer kesim ve kazıma

 

 

Ankara Lazer Kesim Makinası Satışı

Robart Lazer olarak lazer kesim makinası ve Robart galvo lazer satışı yapmaktayız.Ayda yaklaşık 5-8 adet lazer makinası sattığımız için düzenli olarak üretim yaptırmakta ve tedarik etmekteyiz.

Bunun yanında en önemli misyonumuz sadece lazer kesim makinası satmak değil bunun yanında lazer tüp,lens,ayna gibi yedek parçalarınızı tedarik etmek en büyük hedefimizdir.

Robart  Lazer olarak sadece lazer kesim makinası satışı değil kurulum ve teknik desteğini de vermekteyiz.Robart Lazer olarak sattığımız tüm lazer kesim makinalarını kurmaktayız ve teslim etmekteyiz.

 

Ankara Lazer Kesim Makinası

Lazer kesim makinesi son zamanlarda pek çok alanda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.Ahşap lazer kesim ve kazıma, pleksi kesim, karton kesimi, sünger kesimi, deri ve kumaş kesimi gibi bir çok iş lazer kesim makineleri ile yapılmaktadır.

İlk yıllarda Avrupa yapımı lazer kesim makineleri kullanılırken daha sonra Uzak Doğu yapımı lazer kesim makineleri piyasaya yayılmıştır.Son zamanlarda da Türkiye’de üretilen Robart  yerli lazer kesim makinesi modelleri piyasaya sürülmüştür.

Robart Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler vardır.Kullanılan lazer tüpü çeşidi bunlardan birisidir.Co2 lazer cam tüp ile çalışan lazer kesim makineleri daha uygun fiyatlı, metal tüple çalışan lazer kesim makinaları ise daha pahalıdır.Robart lazer olarak biz metal tüplü makinalar üretmekteyiz.

Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen faktörlerden biride lazer makinalarının ebatıdır.Ev tipi lazer kesim makinaları daha küçük boyutlarda olduğu içi daha ucuz fiyatlıdır.Mini lazer kesim makinesi diyede bilinen ev tipi lazer kesim makinaları Co2 cam lazer tüp ile çalışan lazer kesim makinalardır.

Robart lazer olarak Endüstriyel lazer kesim makinaları üretmekteyiz.

Ankara Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Önceki yıllarla karşılaştırıldığında lazer kesim makinesi fiyatları günümüzde daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.Lazer kesim makinesi üreticileri arasındaki rekabet piyasada daha uygun fiyatlı makinelerin olmasını sağlamıştır.

Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır;

Lazer Kesim Makinesinin Kullandığı Lazer Kaynağı :

Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen en büyük faktör lazer kaynağıdır.Bazı makinelerde ürün fiyatının % 60 ‘tan fazlasına kadar çıkmaktadır.

Metal kesim yapan lazer kesim makinelerinde farklı lazer kaynağı kullanıldığı için bu makineler yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Co2 lazer tüpü kullanılan makinelerde cam tüplü makineler daha ucuz, metal tüplü lazer kesim makineleri daha pahalıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Menşei :

Fiyatı etkileyen diğer önemli bir faktör lazer kesim makinesinin menşeidir.Avrupa ya da Amerika’da üretilen lazer kesim makineleri pahalı, Uzakdoğu ve Ülkemizde üretilen lazer kesim makinesi fiyatları daha uygun fiyatlıdır.

Lazer Kesim Makinesinin Boyutu :

Lazer kesim makinelerinde boyutda fiyatı etkileyen bir faktördür. Büyük lazer kesim makinesi tahmin edileceği gibi daha pahalı, orta ve küçük lazer kesim makinesi fiyatları daha uygundur.

Yerli üretim lazer kesim makinesi tercih edilmesi, hem Ülkemizde sanayinin gelişimini desteklemek hem de teknik destek açısından problem yaşaZonguldak için tavsiye edilmektedir.

 

Ankara Lazer Kesim Makinesi Nedir?

Lazer kesim makinesi; cam tüp veya metal tüp içerisindeki lazer kaynağına elektrik vererek ışın halini almasını sağlayan, oluşan ışını ayna ve merceklerle istenilen alana taşıyıp bu alandaki meteryalin (metal, ahşap,pleksi,cam vb.) istenilen ölçü de kesim, kazıma veya yakılması işlemini yapan makinedir.

Lazer kesim makinesi başlıca beş bölümden oluşur.

 • Lazer Kaynağı
 • Makine Gövdesi
 • Hareketli Motorlar
 • Soğutma, Güç Kaynağı ve Vakum Motoru
 • Kontrol Kartı

Lazer kesim makinelerinde lazer kaynağı metal tüp veya cam tüp şeklinde olabilir.Cam tüp lazer kaynağı olan lazer kesim makineleri, ahşap, deri, kumaş,pleksi gibi malzemelerin kesiminde kullanılır.Metal tüp lazer kaynağı olan makinelerde ise metal malzemelerde kesilebilir.

Lazer kesim makinelerinde makine gövdesi ebatları açısından değişiklik göstermektedir.Evtipi lazer kesim makinesi, Mini lazer kesim makinesi, orta büyüklükte lazer kesim makinesi ve büyük ebatlı lazer kesim makineleri mevcuttur.

Lazer kesim makinelerinde makinenin boyutu ve hız isteğine göre step motor ve servo motorlar kullanılmaktadır.Bu motorlar bilgisayardan makineye gönderilen çizimin malzemeye işlenmesi sırasında lazer başlığını istenilen bölgeye götürülme işlemini sağlamaktadır.

Lazer kaynağındaki suyun soğutulması, malzemeden çıkan duman ve kokunun vakumlanması için çeşitli motorlar kullanılmaktadır.

Lazer kesim makinesinde en önemli parçalardan biri kontrol kartıdır.

Lazer kesim makinesi, kalıp maliyeti olmadan iş yaptığı için, kusursuz iş yaptığı için, yerine göre hızlı iş yapabildiği için bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Lazer Kesim Cihazlarında En İyisi Olan Robart Lazer’i Tercih Edin

Lazer kesim işlemlerinde artık daha esnek tasarımlar oluşturmaya izin veren ve malzeme nitelikleri ne olursa olsun aynı şekilde sonuç sağlayan cihazlar tercih edilmektedir. Bu anlamda lazer kesim makinası için Robart lazer cihazı en iyisidir. Robart  lazer makinaları sayesinde kumaş türleri, elbise, desen kazıma, denim ve desen markalama, bıyık zımpara, aksesuar kesimi gibi piyasalar için seri ve profesyonel üretim sağlayacaksınız. Lazer kesim sektöründe iş yapmak isteyen ve yeni başlayanlar için 2. el cihaz satışımız da mevcuttur. Dayanıklı, aynı kalitede ve işlevsel anlamda hiçbir sorunu olmayan lazer kesim makinası teminatı sağlanır. Firmamızla iletişime geçerek cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde kumaş, ahşap malzeme, pleksi gibi ürünlerin işlenmesi, desenlenmesi ve kesilmesi için artık lazer kesim çalışmaları rağbet görüyor. Kusursuz sonuç almak adına da Robart lazer kesim makinası cihazlazrımızı önermekteyiz.

Robart lazer makinasında cihazların en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; geniş ölçülerde ve her bölge için eşit olacak şekilde ışın yayabilmesidir. Lazer kesim işlemlerinde bunu sağlayan tek lazer kesim makinası da Robart lazer makinaları olarak bilinir. Sektörün en iyisi ile başlamak, iş kalitesi açısından çok önemlidir. Cihazlarımızın hassas bir çalışma prensibi vardır. Firmamız sizlere her zaman Robart lazer kesim makinası cihazı temini ve satışını konusunda yardımcı olabilmektedir.

 

Neden Robart Lazer Makinası?

Robart lazer makinaları hem kesim hem de markalama yapabilen bir cihaz olma özelliği gösterir. 4 axes olarak çalışabilmesi ve yüksek ışın özelliği ile eşit şekilde dağılım sağlar. Kısa sürede, temiz ve kaliteli bir sonuç alma adına Robart  lazer makinası türünün tek örneğidir. Firmamızdan cihaz detayları ile birlikte fiyatlar konusunda da bilgi almanız mümkün olacaktır. Ekonomik ve kaliteli bir lazer kesim makinası talebinde olanlar için yardımcı oluyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.