REKLAM SEKTÖRÜ

REKLAM SEKTÖRÜ

BÜYÜK EBATLI PROFESYONEL  KESİM VE DESEN LAZER MAKİNESİ

lazer-kesim-makinasıReklam sektöründe pleksi kesim,ahşap kesimolarak kullanabileceğiniz lazer kesim makinaları ile alacağınız güç ve ölçüye göre 40 mm e kadar pleksi ve 5 cm e kadar ağaç kesebilirsiniz.Robart lazer kesim makinası tüm kompenantlar Alman malı olup uzun yıllar kullanacağınız bir makinadır.
Pleksi Lazer Kesim için sayısız lazer makinesi bulabilirsiniz. Fakat %95 lik kısmı üretimsel yani endüstriyel değildir. Bundan Dolayı ROBART Lazer kesim makinası ile  pleksi kesimde yüksek performansta ve parlak kesim yaptırabilirsiniz. Böylece yüksek adetli pleksi stand, pleksi harf, Pleksi kutu, teşhir ekipmanları, gıda standları, Pleksi föy, Pleksi , İlaç standları, gözlük Standları, Kozmatik Standları, ayaklı pleksi stand, masaüstü standları, işlerinizi eksiksiz yapabilirsiniz.

LGP (Light Guided Panel) Panel Üretim Lazer Sistemler

galvo-lazer

Led aydınlatma, Led armatür imalatında son teknolaji ROBART GALVO LAZER ile pleksi üzerine hızlı noktalama ile homejen ışık yayılımı yapma. Bu sayede verimlilik ve hızlı üretim imkanı. Lazer makinesi ve fason imalat için lütfen arayınız.