Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesim Makinası

Ağustos 7, 2020 Lazer Kesim Makinası 0

Lazer Kesim Makinası

Robart Makine yeni LM serisi Lazer Kesim Makinası yeni sistem hareket mekanizması dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir.  Malzemeler için tam plakada tek seferde kesim imkanı sağlanmaktadır.

LM serisi Lazer kesim makinası Pleksiglass, Plastik, Ahşap, Deri, Kumaş, Teknik Malzemeler Gibi Değişik Sektörlerde Kesim ve Markalama Çözümü Sunan Mükemmel Sistemdir. Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı lazer makinesidir.

LM serisi lazer kesim makinası,üç ayrı tabla ebadında ve 150watt’tan 1000watt’a kadar lazer güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma makinesi,  konveyör makinesi gibi) sunulmaktadır.

Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu ve saatte 10000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen (Focus-Otomatik focus) Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan LUXINAR metal tüpleri kullanılmaktadır.Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.

Sistem ana kasası çelik konstrüksüyon olduğu için herhangi bir titreme ve kesim kalitesinde bozulma yaşanmamaktadır.

Tabla Ölçüleri  :                                                   Çalışma Alanı:

1600 x 2100 1500 x 2000

2100 x 3100 2060 x 3060

 

Makinalarımız hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Büyük tabla kaliteli lazer makine ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.