WoodArt Galvo Lazer

WoodArt Galvo Lazer

Ağustos 7, 2020 Galvo Lazer 0

WoodArt Galvo Lazer

WoodArt serisi özellikle Mobilya ve çelik kapı panel  sektörü için geliştirilen Galvo Lazer Sistemleri tasarım patenti firmamıza ait olan WoodArt galvo lazerdir.gezer kafa 1200X2400 mm veya 1400 x 2800 mm tabla alanları sayesinde bir çok sektörde hizmet vermektedir.

Robart WoodART serisi galvo lazerler dünyanın en iyi Co2 Lazer Tüp üreticisi LUXINAR  firmasının üretmiş olduğu tüpler kullanılmaktadır.LUXİNAR tüpler performansı kanıtlanmış uzun ömürlü tüplerdir.

Galvo lazerlerde çalışma alanı büyüdükçe lazer ışını kalınlaşması ve güç kaybı oluşur.Robart Galvo Laserler çalışma alanının tamamında hassas kesim ve markalama yapabilen tek galvo lazerdir.

Ürün Avantajları  


Sanal lazer ışığı ile malzeme pozisyonunun belirlenmesi.·


Yüksek hızda ve yüksek verimlilikte kaliteli işler.·


LUXİNAR Metal tüp Güç Kaynağının yardımıyla uzun ömür.·


1200 mm x 2400 mm hareketli tabla  işleme alanı.·


Ucuz Yedek parça ve Teknik Servis Kalitesi.

Mobilya ve Aksesuarları üretiminde teknolojik gelişmeye uyarak laser sistemlerimizi kullanmanız hem ürünlerinizin kalitesini ve tercih edilmesini hem de kazancınızı  arttırır.  WoodArt Lazer  makinesi hassas ve hızlıdır. İşlem alanından büyük ve komple işlerde otomatik masa hareketi ile çalışan sistemdir.  WoodArt; kaplamalı veya kaplamasız, boyalı veya boyasız, mdf, sunta lam, lake, masif ürünlerde yüzey veya diğer metaryellerde; motif, desen kazıma, oyma ve yakma yaparak ürünlerinizi  daha tercih edilebilir hale getirirsiniz. Aynı işlemleri aksesuarlarınızda da kullanarak kombine sonuçlar elde edilir.

Sektörler:  Ahşap,  Mobilya, Aksesuar, Panel, Kapı, Akrilik, Deri, Kumaş…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.