Maket lazer kesim makinası fiyatları

Maket lazer kesim makinası fiyatları

Ağustos 25, 2020 Galvo Lazer Lazer Kesim Makinası 0
robart-lazer-kesim-makinasi

Maket lazer kesim makinası fiyatları

Günümüzde bir çok mimari maket tasarımı yapan firmalar Robart laser kesim makinasını kullanmaktadır. Mimari maket yapımında kullanılan malzemeler detaylı tasarım yapılabilmesi açısından bazen oldukça hassas, kırılgan ve çok ince olabiliyor. Bu nedenle lazer ile kesmek istediğinizde eğer lazer ışın inceliğiniz yeteri kadar hassas değilse çok ince malzemelerde erime ve küçük, hassas detaylı maket çizimlerinizde başarısız sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz sistemlerde özellikle modelleme sektörü için bazı spesifik lensler tercih etmekteyiz.

robart-lazer-kesim-makinasi

robart-lazer-kesim-makinasi

Sektöre Özel Laser Lenslerimiz

Kullanmış olduğumuz bu lenslerimiz, lazerinizi en yüksek performansta tutmak için OEM lensler ile aynı yüksek performans seviyelerini sunar. Hammaddeden son işlemlere kadar, kalite için en yüksek standartlara ulaşmak ve en iyi performansı karşılamak üzere üretilmektedir. Tüm CO2 lazer optiklerimiz, düşük absorpsiyon seviyeleri ile maksimum ışık iletimini sağlamak için yüksek saflıkta malzemelerden yapılmıştır. Çalışma ömrünü uzatmak ve performansı artırmak için üstün özel kaplamalara sahiptir. Lazer makinenizle mükemmel uyum ve uyumluluk garanti edilir. 1.5 ınch – 2 inch – 2.5 inch – 4 inch  mercek kullanan lazer makine modelleri için CO2 lazer optiklerimiz sürekli stoklu olarak bulunmaktadır.

Hassas ve detaylı lazer kesim

Robart laser maket kesim makinasında  kullandığımız sektöre özel tüp ve mercek gruplarımızda bu durumu kesinlikle yaşamazsınız. Bazı kesim örneklerimizi görebileceğiniz ve bizi takip edebileceğiniz sosyal medya linkimiz.

Neden Robart Laser

Sektörde 500 üzeri sistemimiz hali hazırda çalışmaya devam etmektedir.

Bazı modellerimiz  maket sektörü ne özel tasarlanmaktadır. Uzun yıllar satış, servis ve müşteri tecrübemizle sektörün hangi malzemede nasıl bir kesim,kazıma,derz işlemi gereksinimini bilmemiz bizi müşterimizin ihtiyacı olan doğru sisteme yönlendirmektir. Robart laser kesim ve kazıma makinası fiyatları ebat ve güç seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Mimari Maket Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Robart Lazer Ahşap Lazer Kazıma İçin Robart Galvo Lazer 120×160 cm, WoodArt Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim ve markalama yapabilmektedir. Robart Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

 

Ahşap yüzeyler üzerinde işlem yapabilmek için en iyisi lazer kesim hizmetlerinden faydalanmaktır. Ancak kullanılan cihaz ve firmanın çalışma kalitesi istenilen sonuç açısından büyük önem taşıyor. Ahşap yüzeylerinizde desen kazıma ve daha birçok işlem için firmamızın ahşap lazer kazıma hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Beklediğiniz sonuçtan daha iyisini göreceğinize emin olabilir ve tüm ahşap yüzeylerinizde dilediğiniz çalışmayı yaptırabilirsiniz.

Çünkü tüm esnek tasarımların gerçekleştirilebilmesi adına Robart galvo lazer makinesi ile hizmet sağlamaktayız. Tasarlayacağınız desenler ve ahşap yüzeyi nasıl olursa olsun bu cihaz istediğiniz performansı göstermektedir. Klasik lazer cihazların aksine, malzeme ve tasarım açısından kısıtlanan bir durum oluşmaz.

Robart Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımları Robart Lazer kesim makinası ile yapabilirsiniz. örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim edebilirsiniz.

Giyim, dekorasyon, ev tekstili ve daha birçok alanda kumaş kullanımının büyük bir yeri bulunmaktadır. Bu anlamda kumaş seçimi ve kalitesi kadar kumaşın hazırlık süreci de önem taşımaktadır.

Kumaş kesimi için lazer kesim hizmetlerinden faydalanmak kalite açısından en iyi tercih olsa da, doğru firmalarla çalışılması gerekiyor. Kumaş lazer kesim hizmetlerinde firmamızı tercih ederek Robart lazer kesim makinası kullananlara beklediğinizden daha iyi bir sonuç alacağınıza güvenebilirsiniz.

Kumaş kesimi için kullandığımız cihaz Robart galvo lazer veya Robart lazer kesim makinesidir. Bu cihaz ile standart kumaş kesimleri haricinde daha esnek tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir. Hem kumaş lazer kesim hem de cihazın kullanımı konusunda alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev almaktadır.

Çalışmalarımız sayesinde tüm farklı kalınlık ve tasarımdaki kumaşlarınızı lazer kesim işlemleri sonucu temiz olarak alabilirsiniz.. Kumaşların kullanılacağı sektör de hizmetlerimiz açısından fark oluştur Zonguldak tadır. Kumaş üzerinde uygulayacağınız her tasarımı cihazımız oluşturmak için yeterli niteliktedir. Kesim şekli ne olursa olsun cihaz belirlenen tasarıma göre çalışma sağlar. Robart galvo lazer ve Robart lazer kesim makinesini tercih etmenizin sebebi de budur

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.