Lazer Kesim, Kazıma ve Markalama Makineleri

Lazer Kesim, Kazıma ve Markalama Makineleri

Ağustos 7, 2020 Galvo Lazer Lazer Kesim Makinası 0

Lazer Kesim, Kazıma ve Markalama Makineleri

Robart Galvo Lazer

Robart G Serisi Galvo Lazer Sistemleri patentli tasarımıyla 1200X1600 mm sabit ve hareketli kafa sistemiyle 160 cm  çalışma alanıyla bir çok sektörde hizmet vermektedir. Robart GMX1610 serisi galvo lazerler dünyanın en iyi Co2 Lazer Tüp üreticisi LUXİNAR  firmasının üretmiş olduğu tüpler kullanılmaktadır.LUXİNAR tüpler performansı kanıtlanmış uzun ömürlü tüplerdir.

Ekonomik Galvo Lazer

Robart Eko Serisi Galvo Lazer Sistemleri patentli tasarımıyla 600 X 600 mm sabit kafa sistemiyle 60 cm  çalışma alanıyla bir çok sektörde hizmet vermektedir. Robart Eko serisi galvo lazerler dünyanın en iyi Co2 Lazer Tüp üreticisi LUXİNAR  firmasının üretmiş olduğu tüpler kullanılmaktadır.LUXİNAR tüpler performansı kanıtlanmış uzun ömürlü tüplerdir.

DenimArt Textil Galvo Lazer

 

İnsan sağlığı ve çevrenin korunması Robart Lazer için önemli bir önceliktir. Bu yüzden amacımız, geleneksel denim yöntemleri olan kimyasal ve kuru işlemlerin etkillerini en aza indirmektir. Denim sektörü için üretilmiş olan Denimart galvo lazer hem hız hemde ekonomik fiyatıyla piyasaya sürülmüştür.Denim sektöründe yıpratma,rodeo,desen baskı markalamada ööncü olacak bir makinadır.

WoodArt Galvo Lazer

WoodArt serisi özellikle Mobilya ve çelik kapı panel  sektörü için geliştirilen Galvo Lazer Sistemleri tasarım patenti firmamıza ait olan WoodArt galvo lazerdir.gezer kafa 1200 X 2400 mm veya 1400 x 2800 mm tabla alanları sayesinde bir çok sektörde hizmet vermektedir.

Lazer Kesim Makinası

Robart Makine yeni LM serisi Lazer Kesim Makinası yeni sistem hareket mekanizması dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir.  Malzemeler için tam plakada tek seferde kesim imkanı sağlanmaktadır.

Makinalar için detaylı bilgi için arayınız.

0532 3612620 Erdoğan Çelik

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.