Galvo Lazer Kesim Makinası

Galvo Lazer Kesim Makinası

Ocak 20, 2020 Galvo Lazer 0
galvo lazer kesim makinası

Galvo Lazer Kesim Makinası

galvo lazer kesim makinası
galvo lazer kesim makinası

GMX 1610-T

Robart G Serisi Galvo Lazer Sistemleri patentli tasarımıyla 1200X1600 mm sabit ve hareketli kafa sistemiyle 160 cm  çalışma alanıyla bir çok sektörde hizmet vermektedir. Robart GMX1610 serisi galvo lazerler dünyanın en iyi Co2 Lazer Tüp üreticisi LUXİNAR  firmasının üretmiş olduğu tüpler kullanılmaktadır.LUXİNAR tüpler performansı kanıtlanmış uzun ömürlü tüplerdir.

160 cm tamamında kesim yapabilen tek galvo lazer makinasıdır.Galvo lazer makinamızın arkasına adepte edilmiş top bağlama aparatı ile 160 cm e kadar top kumaş deri vb. malzemeler üzerine desen ve kesim yapabilirsiniz

Robart galvo lazer makinalarımızda kullanmış olduğumuz Alman teknolojisi galvonometric sistem(yüksek hızlı) kullanmaktadır.

Robart galvo lazer makinaları 2 yıl garantili olup her zaman yedek parça ve hızlı servis garantisi ile satın alabileceğiniz kaliteli bir makinadır.

Sektörler :

Ayakkabı, Deri,Terlik,Konfeksiyon, Kemer, Saraciye, Deri ve Kumaş Aksesuar, Nakış, Taş Kalıbı ve Benzer Ürünlerin Kesimi, Kağıt ve Davetiye Kesimi, Dokuma ve Deri Etiket İmalatı, Denim (Jeans) İşlemesi, Kumaş Delik Delme, Finisaj,Promasyon,Ahşap,Mobilya,Ahşap Kutu,

GMX 1610-F Serisinin GMX 1610-T serisinden farkı kafa sistemi farklıdır. GMX 1610-F

Serisinde kullanılan büyük aynalar ile daha yukarıdan daha ince ve güçlü lazer atabilmesidir.

TÜP GÜÇLERİ: 150/210/300/450/600 watdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.