DERİ SEKTÖRÜ

DERİ SEKTÖRÜ

Robart Lazer ayakkabı & deri sektöründe yaklaşık 15 yıldır kullanılmakta ve artık lazersiz ayakkabı, terlik, çanta yok denebilir. Özellikle ayakkabı sektöründe taban, mostrasın dan tüm parçalarının da lazer işlemi yapılmaktadır. Yazlık ayakkabı ve terliklerin tamamında lazer delik yada perforaj yapılmaktadır. Ayrıca lazerin ilk yıllarında deri ceket ve mont üzerinde lazer işleme yapılmaktaydı. Bu sene tekrar bu moda geri geliyor. Hatta tüm ceketler bu sene lazerli olacak… 

Deri lazer kesim,lazerle desen işleme ve kazıma işlerinde sektördeki en son teknoloji Robart Galvo lazer kullanarak lazer işlerini kusursuz hassasiyet ve temizlikte müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabı Saya, Zenne, Merdane, Terlik, Babet, Çanta ve Kemer dahil olmak üzere Suni ve doğal tüm derilerinizi beyaz renk dahil yanık izi ve leke olmaksızın yapmaktadır.

Deri çanta ve cüzdan üzerine yapılan oyma işlemleri, teknolojinin sunduğu yeni makineler ile üretilmektedir. Temiz ve lekesiz olarak çantalara lazer uygulaması özenle yapılmaktadır.

Lazer kesim teknolojisi insanlığın hayatına çok hızlı girdi ve çok kısa sürede her sektörde kullanmaya başlandı. Hususiyetle ayakkabı,deri ve saya sektöründe neredeyse lazer kesim işlemi olmadan imal edilen ayakkabı yok desek yanlış olmaz.